قابلیت جدید در بازی : اپراتورها و گجت ها

بازی از زمان انتشار به صورت مکرر آپدیت شده است که شامل رفع مشکلات زیادی و اضافه شدن قابلیت های جدیدی می شود، یکی از این قابلیت ها اضافه شدن اپراتور ها می باشد.

هر اپراتور گجت یا قابلیت مختص به خور را دارند که در صورت استفاده به موقع می تواند برنده شدن راند را برای تیم خود رقم بزند.

چند اپراتور و قابلیت هایشان در زیر آمده :

 • JUNIOR : دارای سنسور حساس به فشار که در صورت پیاده سازی روی زمین و رد شدن افراد ناخواسته از روی آن، موقعیت شخص را به دارنده سنسور و تیمش ارسال می کند.
 • BLEAK : حمل کننده کیفی دارای ماسک های ضد گلوله که در برابر گلوله های سلاح های کمری و مسلسل مقاوم است، ولی در برابر گلوله سلاح های سنگین مقاومتی ندارد.
 • SEVEN : حمل کننده کیفی دارای جلیقه ضده گلوله از نوع 3 که توانایی مقاومت و مهار کامل گلوله شلیک شده از اکثر سلاح های سنگین را دارد.
 • CAMO : دارای پهبادی کوچک با توانایی پرواز آزادانه با سرعت مطلوب جهت شناسائی سریعتر و بدست آوردن اطلاعات درباره محل و موقعیت دشمن.

و 6 اپراتور دیگر با ویژگی های خود قابل انتخاب در بازی هستند، اپراتور های زیادی در آینده به یگان دفاع و حمله می پیوندند.

 

 

 

 

2 پاسخ به “قابلیت جدید در بازی : اپراتورها و گجت ها

 1. سلام چرا بازی رو زومیت قرار نمی دید یه پیچ اینستا هم بزنید با کانال تلگرام لطفا بازی رو توی استیم قرار دهید بازی فوق العاده عالی هست یکم قیمت رو کاهش بدهید

  1. سلام خیلی ممنون از پیام شما،
   تبلیغات و جذب پلیر بزودی صورت خواهد گرفت، بازی در اینستاگرام با نام کاربری @heavyBreachResponse و آپارات http://www.aparat.com/HeavyBreachResponse فعال می باشد. هر سال در روی داد های خاص برنامه هایی هست که عرضه بازی با قیمت کمتر هم می شوند.
   باتشکر از همراهی شما،
   توسعه دهنده بازی.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده اند.پر کردن این فیلد ضروری است *

هشت + سه =